Cilt Lekeleri ve Kızarıklıklar İçin Kantaron Zeytinyağı Herbal Mix

Cilt Lekeleri ve Kızarıklıklar İçin Kantaron Zeytinyağı Herbal Mix

Cilt Lekeleri ve Kızarıklıklar İçin Mucizevi Kantaron Yağı

Cilt Lekeleri ve Kızarıklıklar İçin Mucizevi Kantaron Yağı. Cilt lekeleri ve kızarıklar için onlarca yolu deneyip hayalini kurduğunuz sağlıklı ve lekesiz bir cilde sahip olamadıysanız kantaron yağı sizin için mucizevi özellikler barındırır. Kantaron otu ve zeytin yağının karışımdan elde edilen kantaron yağı özellikle yanık, derin yara, cilt lekeleri, kızarıklar, ciltteki ameliyat izleri vb. bir çok cilt sorunuyla mücadele etmenizde size yardımcı olur.

Cilt Lekeleri ve Kızarıklıklar İçin Kantaron Yağı İle Cilt Lekelerine Son

Kantaron yağının, damar tıkanıklıklarından mide ülseri ve benzeri rahatsızlıklar, sırt ve eklem ağrıları, kadınlarda adet dönemi oluşan ağrılara kadar bir çok rahatsızlığın şifası durumda olmasına karşın biz bu yazımızda daha çok cilt üzerindeki etkilerinden bahsedeceğiz. Bilindiği üzere zeytin yağının binlerce derde deva olduğu aşikârdır. Özellikle kuru ve yağ oranı düşük ciltlerde zeytin yağı cildin yağ dengesini korumada önemli rol oynar. Kantaron otu da güney bölgelerimizde yetişen, daha çok sıcak iklimi seven bir ot çeşitidir. Özellikle kurutulup belirli bir süre zeytin yağı ile bekletildiğinde kan kırmızı bir renk alır. Şunu da belirtmekte fayda var.

Mucizevi Kantaron Yağı

Aktarlardan 5 ile 10 lira civarı para vererek aldığınız yağların hiç birine itimat etmeyiniz. Bahsettiğim kantaron yağının fiyatı 40 ile 50 lira arası değişmekte ve sipariş üzerine Mersin, Antep, Antakya ve civarı illerden özel şişesinde getirilmektedir. Rengi kan kırmızısı ve içeriği de hafif akışkan bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bolca barındırdığı zeytin yağının cilt tarafından emilmesi biraz zaman alır bu yüzden de masajla, hafif hafif dokunuşlarla iyice yedirmek gerekir. Cildinize uyguladığınız masajın şekli de çok önemlidir. Herhangi bir yağı ya da kremi cildinize uygularken küçük dokunuşlarla ve yukarı hareketlerle şakaklarınıza doğru uygulamalısınız.

Kaçınılması gereken tek konu bu yağın yağlı ciltlerde dozunda kullanımı çok önemlidir. Eğer cildiniz aşırı yağlıysa parmak ucunuzu yağın bulunduğu kaba dokundurup ve daha sonrasında bozukluğun ya da rahatsızlığın olduğu bölgeye sadece sürülmesi daha yararlı olacaktır. Aşırı yağlı ciltlerde kantaron yağının dozu önemlidir ve yalnız problemli bölgeye uygulanması gerekir. Eğer cildiniz aşırı kuru ise tüm yüzünüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi bir etki almak için 3 ay boyunca sabırla ve düzenli olarak kullanmanız gerekir. Unutmayın ki her türlü hastalığın tedavisi, sabırla ve ilimle o hastalığa yaklaşıp, uygun tedavi yolunun dozunda uygulanmasından geçer.

Sağlıklı bir cilt için sabredin…

Kantaron Yağı fiyat bilgisi ve Sarı Kantaron Çiçeği Yağı satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kantaron Yağı 500 ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.