Mini anketimize katılmak için buraya tıklayın.

(Ankete katılanlara seçtiği ürünlerde indirim kuponu gönderilecektir.)

Değer Verdikleriniz İçin Değerli Bir Hediye: Karadut Şurubu

Karadut Şurubu

Değer Verdikleriniz İçin Değerli Bir Hediye: Karadut Şurubu

Bu hayatta değer verdiklerimiz için özel günlere ve zamanlara has hediye arayışlarımız olur. Ancak hep klişe hediye fikirleri geçer aklımızdan. Gelin bu sefer bu sabit fikir durumunu ters yüz edecek alternatif başka bir fikre kapı aralayalım.

Hep hediye denilince aklımıza hediye  alacağımız kişinin cinsiyet, yaş ve bizim için ifade ettiği anlama göre gömlekten, kupaya, parfümden çikolataya farklı ama hep aynı noktaya saplanmış fikir ve objeler etrafında döner dururuz. Peki neden bu algıyı değiştirmeyelim ki? Neden daha farklı hediye fikirlerine yönelmeyelim ki? Hep bu klişe tekrar etmek mi zorunda?

Aslında elbette hayır! Peki ama ne yapmalı? Nasıl düşünüp ne gibi farklı bir hediye fikrine yönelmeliyiz? Evet son zamanlarda hediye çiçeği bile yenilebilen buket veya sepet şeklinde hayatımıza sokmayı başardılar. Ancak bu fikri daha da ileriye taşıyıp, olayı daha sağlıklı bir boyuta taşımak için daha da iddialı bir fikri ortaya atmak gerekiyor.

Bizim önerimiz daha sıra dışı, daha farklı ve daha sağlıklı. Üstelik hem ekonomik hem faydalı. Karadut meyvesinin içerdiği flavonoid/antioksidanlar gibi vücudumuz için büyük öneme sahip bileşikleri dikkatten kaçırmamak gerekiyor. Meyve ve sebze ne kadar renkliyse flavonoid oranı o kadar yüksektir.

Hediye olarak bir şişe Karadut Şurubu kulağa hoş geliyor. Ürünü inceleyip, sipariş geçebileceğiniz adresi aşağıya bırakıyoruz. Umarım işinizi görür ve ürünü beğenirsiniz.

Şekersiz Karadut Şurubu 1000 ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.