Doğal Katkısız Susam Ezmesi

Doğal Katkısız Susam Ezmesi

Doğal Katkısız Susam Ezmesi

Uşak Susam Ezmesi

Ege Bölgesinde bir çok ilde beğenilerek tüketilen Doğal Susam Ezmesi başta Uşak olmak üzere, Denizli, Afyon ve Kütahya dolaylarında da çokça tüketilen bir kahvaltılık besindir. Son zamanlarda yöresel lezzetlerin sınır tanımazlığını siz de çok defa gözlemleme imkânı bulmuşsunuzdur. Online satış kanalları aracılığı ile pek çok yöresel ürün şimdiden kendi sınırlarını aşmış durumda…

Tane Doğal Susam ihtiyacınız için aşağıdaki bağlantıyı takip edin…

Doğal Susam 1000 gr

Susam Ezmesi

Susamın ekmeğe sürülebilir hali. Eğer denemediyseniz bu lezzeti denemeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Özellikle çocukların zihinsel gelişimi, kas ve kemik gelişimleri için çok yararlı bir besin olan susamın ekmeğe sürülebilir hale gelmesi, tüketimini de kolaylaştırmıştır. Ayrıca orta yaş ve üstü için ise yaşlanmayı önleyici pek çok yararlı minerali bünyesinde barındıran susam her yaşa ayrı bir destek ayrı bir şifa kaynağıdır.

Bu muhteşem lezzeti keşfedin, inanıyoruz ki bir daha ayrı kalamayacaksınız.

Üretimde kullanıldığımız susamlar kendi tarla mahsulümüz olup, üretiminde insan ve çevre sağlığına zararlı hiçbir yan etkili ve kalıntılı zirai ilaç vb. kullanılmamaktadır. Susam Ezmesi, tamamen saf susamdan imal edilir. İçerisinde ekstra hiçbir katkı maddesi yoktur. Dilerseniz istediğiniz laboratuvarda test ettirebilir, dilediğiniz beslenme uzmanına danışabilirsiniz.

Susamın Faydaları konusunda bağlantıdaki makaleyi okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Susam Ezmesi denemeniz için bir tıkla kapınızda…

Susam Ezmesi 1000 gr

Arama Kelimeleri
Susam Ezmesi, Doğal Susam Ezmesi, Katkısız Saf Susam Ezmesi, Yerli Susam Ezmesi, E Vitamini Deposu Susam Ezmesi, Sağlık Kaynağı Susam Ezmesi, Katkısız Susam Ezmesi, Naturel Susam Ezmesi, Yerli Susam Ezmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.