Doğal Meyve Şurupları

Doğal Meyve Şurupları

Son günlerde güzel yurdumuzun dört bir yanından güzel dostlar bizi arayıp doğal meyve şurupları hakkında bilgi almak istediklerini özellikle karadut şurubu hakkında çokça soruları olduğunu beyan ediyorlar. Bu sebeple derli toplu olması bakımından bu yazıyı yayınlama ihtiyacı hissettik.

Bakmak ve Görmek Aynı Şey midir?

Yaradan, yaratma işindeki ustalığını şüphesiz halk ettiklerinde ortaya koyduğu incelik ve letafete gizlemiş. Gizlemiş diyoruz ancak görmesini bilenlere de her daim gösteriyor bu güzellikleri…

Bir kelebeği, arı kuşunu, ayçiçeğini, deve dikenini, çörek otunu incelediğinizde hem maddi hem manevi anlamda nice güzellikleri, nice hazineleri bizler için yarattığını ve bizlere nimet olarak sunduğunu görebiliyoruz. Elbette bu görme fiili bizim ilmimize ve seviyemize göre de farklılıklar gösterecektir.

O halde görmek için, daha iyi görmek için bakış açımızı değiştirmeli ve bir daha bakmalıyız. Bu sefer belki de farklı güzellikleri keşfedebiliriz.

Şifa İçin Doğa’daki Eczaneyi Keşfetmek Gerek!

Artan teknolojik altyapı ile beraber artık her türlü habere ve bilgiye hemen ulaşabilme durumundayız. Haber bültenlerinde sürekli bir takım gıda ürünlerinin, sebze veya meyvenin çeşitli hastalıklara iyi geldiğini anlatan PR (tanıtım) haberlerine. İşin doğrusu her meyvenin, her sebzenin içerdiği birden fazla vitamin,  mutlaka insan vücudunda eksikliği durumunda bazı hastalıklara doğrudan veya dolaylı olarak sebep olabilir. Önemli olan tükettiğiniz ya da tüketeceğiniz meyve sebzeleri haberlere göre değil sizin ihtiyaçlarınız  doğrultusunda olmasıdır.

Doğal Meyve Şurupları

Meyve Şuruplarının Faydaları Nelerdir?

Bu zamana kadar meyve özlerine duyduğunuz ilgiden ötürü farklı kaynaklardan çok sayıda araştırmayı zaten yaptınız. Bu sebeple bu tarz ürünlerin tüketicisi durumuna geldiniz. Farklı alternatif beslenme ve sağlık kitaplarında bu tarz neyin neye iyi geldiğine dair bilgiler içeren yazılar okumuşsunuzdur. Ancak genelde tıp kitapları hangi besinin nelere iyi geleceğine dair genel bir şifacı gibi bilgi içermez. Bunun yerine bu tarz kaynaklarda hangi besinde hangi etken maddeler bulunur? Hangi hastalık vücutta hangi maddenin yetersizliğine bağlı olarak gelişir? gibi sorulara cevap bulunabilir. Bu sebeple biz de bu meyve şurubu filan hastalığa iyi gelir gibi net yönlendirmelerde bulunmaktan kaçınıyoruz. Ancak bazı kısmi veya genel bilgilere mümkün olduğunca az tutarak sadece bilgilendirme amaçlı ürünlerin bilgilendirme kısımlarında istifadenize sunduk. Ancak önemli bir notu tekrar hatırlatmak isteriz. Herhangi bir meyveye ya da ihtiva ettiği herhangi bir doğal maddeye alerjiniz, hassasiyetiniz var ise ürünlerimizi kullanmadan önce mutlaka gerekli araştırmayı yapınız.

Meyve Şuruplarımız

Doğal olarak nitelendirilen tüm ürünler katkı ve koruyucu madde içermez. Ürünlerin gramajı, fiyat bilgisi ve memleketleri (menşei) açıkça yazılmıştır. Ürün bilgisi size ne olarak aktarılmış ise size gönderilen ürün odur.

Sizler için marketimizde satışa sunduğumuz doğal meyve özleri şunlardır: Karadut Şurubu (Şekerli), Karadut Şurubu (Şekersiz), Karadut Suyu (Şoklanmış Meyveden), Dağ Çileği Şurubu, Vişne Şurubu, Kızılcık Şurubu, Nar Şurubu, Frambuz ŞurubuAhududu Şurubu, Kuşburnu Şurubu, Böğürtlen Şurubu

Yeni eklenen ürünlere ve detaylı bilgiye Meyve Şurupları menüsünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir