Doğal Üzüm Pekmezi

Doğal Üzüm Pekmezi

% 100 Doğal Köy Pekmezi

dogal-uzum-pekmezi

Üzüm salkımlarının yaz güneşi ile buluşması üzüm tanelerinin olgunlaşma sürecinde çok önemli bir husustur. Bu sebeple üzüm tanelerinin güneş görmesine engel olabilecek bağ yaprakları sezon başından itibaren ara ara koparılmak suretiyle seyreltme işlemi yapılır. Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken nokta yaprakların seyreltilmesi işleminde ne büsbütün üzüm tanelerinin yoğun güneşte yanmasına ve su kaybına uğraması neden olmak, ne de olgunlaşmasına mani olacak yaprakları bağ üzerinde bulundurmak. İşlem usta ellerde çok titiz bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Doğal Üzüm pekmezi, yukarıda bahsedilen konuların hassasiyetle uygulanması durumunda çok daha farklı bir kaliteye erişir. Ürünlerimizi seçerken biz çok titiz davranıyoruz. İddia ediyoruz siz de bunun farkına kısa sürede varacaksınız.

Üzüm Pekmezi hem siyah hem de beyaz üzümlerden üretilmektedir. Pekmez yapımında kullanılan üzümler özel cins ürünlerdir. Genellikle tatlı ve şırası bol cinsler tercih edilmektedir. Ürün içeriğinde ilave hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Üzüm Pekmezi 750 ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir