Mini anketimize katılmak için buraya tıklayın.

(Ankete katılanlara seçtiği ürünlerde indirim kuponu gönderilecektir.)

Sağlık İçin Doğal Zeytinyağı Tüketin

Doğal Zeytinyağı

Sağlık İçin Doğal Zeytinyağı Tüketin

Antik Çağdan Günümüze Uzanan Köklü Bir Lezzet Kültürü

Sağlık için Doğal Zeytinyağı tüketin. Yapılan bilimsel araştırmalar, tıp dünyasındaki gelişmeler ve beslenme konusunda oluşan yeni deneyimler gösteriyor ki ne yiyorsak ona dönüşüyoruz. “Ne yiyorsan O’sundur!” fikri aslında bu toplumda eskilerden beri bilinen ve dillendirilen bir mesele olsa da sanırım duyup idrak edemediğimiz tırnak içi cümleler olarak kalmıştı. Kalmıştı diyoruz lakin bundan sonra öylece kalmayacağı için…

Toplumsal hafızamızı tekrar diriltmek için eskilerin uzun yıllar boyunca deneyimlediği konsantre bilgilere daha fazla dikkat etmeli ve hayatımızda uygulamalıyız.

Doğal zeytinyağı, lezzeti kadar insan sağlığına sağladığı katkılarla da gündemden hiç düşmeyen tatlardan birisidir. İnsanlar, tarih boyunca zeytin ve zeytinden elde ettiği diğer türev ürünleri çok farklı amaçlar için kullanmıştır.

Özellikle Akdeniz ikliminin egemen olduğu ülke ve bölgelerde şekillenen Akdeniz kültüründe zeytinin çok ayrıcalıklı bir yeri vardır. Zeytin Kur’an-ı Kerîm’de ismi zikredilen nadir bitkilerden birisidir.

Sabah kahvaltılarında tüketeceğiniz birkaç tane zeytin size diğer gıdalardan çok daha fazla enerji sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendiren asitler ihtiva eder. Uygun koşullarda üretilmiş doğal zeytinyağı, kalp ve damar hastalıkları başta olmak üzere, kötü kolesterol, şeker hastalığı, yüksek tansiyon gibi daha pek çok hastalığa karşı vücudumuzu koruma özelliklerine sahiptir.

Doğal Zeytinyağı 1 Litre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.