Susam Ezmesi

Doğal Susam Tarımı

Susam Ezmesi

Doğal Susam Tarımı

Denizli’de kendi tarlalarımızda ürettiğimiz susamların tüm yetiştirilme ve üretim şartları en baştan en sonuna kadar doğal yöntemlerle yapılmaktadır. Susam üretimimizde hiçbir şekilde tarımsal ilaç kullanılmamaktadır. Tarlalarımızın gübreleme işlemini kendi hayvanlarımıza ait organik gübreler ile gerçekleştiriyoruz. İşin en başından en sonuna kadar tüm üretim aşamaları, bilgimiz dahilinde olduğu için içimiz rahat. Bu sebeple gururla ürünlerimizi sizlere sunabiliyoruz.

Susam Ezmesi 1000 gr

Doğal Susam Ezmesini Mutlaka Deneyin!

Hasadını yaptığımız susamların her tanesi bizim için çok değerli. Bu sebeple her tane özenle kavrulup özel makinelerde tam kıvamında ezildikten sonra susam ezmesi haline getirildikten sonra, ambalajlanıp size ulaştırılıyor.

Dilerseniz susamları tane olarak da satın alabilir. Ev yapımı simi, poğaça ve pastalarınızda afiyetle kullanabilirsiniz. Susamlarımız en doğal haliyle yani altın sarısı rengiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Piyasadaki işlenmiş, ithal susamlardan tadı, kokusu, rengi itibariyle kesinlikle çok farklıdır. Deneyip görür ve umarız memnun kalırsınız.

tane-susam

Susam Tarlası

Doğal Susam 1000 gr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir