Doğal Köy Ürünleri Sipariş Rehberi

Merhaba

Öncelikle vakit ayırıp bizi ziyaret ettiğiniz ve Doğala verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Doğal Köy Ürünleri web sitemizden alışverişe başlamadan önce, ürünlerimizi inceleyip satın almaya karar verdiğinizde siparişlerinizi birkaç farklı kanaldan yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bunları sırasıyla aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

  • Doğal Köy Ürünleri Markete girip istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, ilgili iletişim ve kargo bilgilerini girip, gerekli ödemeyi (EFT/Havale/Kredi Kartı) yaparak istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Ürünleriniz en geç 2-3 iş günü içerisinde hazır edilip adresinize kargo edilecektir.
  • Market üzerinden alışverişleriniz aslında hem daha kolay ve hızlı hem de daha avantajlıdır. Alışveriş için dilerseniz üye olabilir ve üyeliğinizin size kazandıracağı avantajları sonraki alışverişlerinizde kullanabilir, kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz misafir girişi ile üye olmadan doğrudan ürün siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satın almak istediğiniz ürünlere ait bir liste yapıp destek@dogalkoyurunleri.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Tarafımızdan size en kısa sürede dönüş yapılarak teslimat ve detaylar hakkında bilgi verilecektir.
  • Ayrıca web sitemizin çeşitli noktalarında konumlandırılmış iletişim formları yardımı ile de bize istediğiniz ürün listesini ulaştırabilirsiniz.
  • Ayrıca diğer tüm sorularınız için hafta içi 09.00-18.00, hafta sonu 12.00-18.00 saatleri arasında telefonla destek alabilirsiniz.
  • WhatsApp üzerinden sorularınızı ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Tüm bunların dışında bizi sosyal medya adreslerimizden de takip edebilir, öneri, istek ve görüşlerinizi bize her zaman  iletebilirsiniz.

– – Herhangi bir bayimiz bulunmamaktadır! – –

İlgi ve güveniniz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler…